Týden výzkumu a inovací pro praxi a životní prostředí - TVIP 2018

6. - 8. 3. 2018, Hustopeče, hotel Centro

Vážení příznivci aplikovaného výzkumu, dovolujeme si Vás pozvat na další ročník Týdne výzkumu a inovací pro praxi a životní prostředí - TVIP 2018. Letošní TVIP zastřešuje opět tři tematicky specializovaná odborná setkání: konferenci APROCHEM, symposium ODPADOVÉ FÓRUM a konferenci Průmyslová ekologie. Hlavní novinkou pro přednášející je zařazení partnerského časopisu Waste Forum do databáze SCOPUS. Více informací: www.tvip.cz

Předcházení vzniku odpadů 2017

12. - 13. 10. 2017, Praha

Letošní konferenci jsme se rozhodli pojmout v duchu motta "Předcházej, neplýtvej a sdílej".  Program konference chystáme s jasnou myšlenou: ukázat, že to jde! Našim cílem bude prezentovat příklady správné praxe především z průmyslové praxe. Opomenuta ale nebude ani tradiční komunální sféra, nejmodernější trendy a technologie. Druhý den konference se výhradně zaměří na problematiku potravinových odpadů.

Více informací: www.predchazeniodpadu.cz

Týden výzkumu a inovací pro praxi a životní prostředí - TVIP 2017

21. - 23. března 2017, Hustopeče u Brna

České ekologické manažerské centrum vás srdečně zve na další ročník Týdne výzkumu a inovací pro praxi a životní prostředí (TVIP 2017), který proběhne ve dnech 21. - 23. března 2017 v Hustopečích u Brna.

TVIP zastřešuje tradičně dvě tematicky specializovaná odborná setkání: konferenci APROCHEM a symposium ODPADOVÉ FÓRUM. Více informací...

Environmentální účetnictví pro udržitelný rozvoj

20. - 21. dubna 2017, Brno

Konference je zaměřena na aktuální otázky účetnictví a reportingu udržitelného rozvoje, výsledky projektů a možnosti praktické aplikace nefinančního reportingu podle Směrnice 2013/34/EU.

Více informací...

Uskutečněné akce: